O MNIE

Witajcie kochani! Ta strona jest głównie poświęcona mojej osobie, żebyście wiedzieli z kim macie doczynienia. :) To nie jest mój pierwszy blogu. Już coś mniej więcej wiem o prowadzeniu bloga, ale nie jestem w tym doskonała. Możecie mnie pamiętać, niektórzy z mojego byłego bloga z ponad 2 lat temu "Bloggerka". Ale to tam taki szczegół.

♥KIM JESTEM?♥
Urodziłam się 6 maja 1999, więc wychodzi na to, że za niedługo przypadają moje 15 urodziny. Chodzę do gimnazjum (chyba jak każdy w moim wieku, no nie licząc spadochroniarzy). Trenuję siatkówkę. Kocham także modę, dekorowanie wnętrz i fotografię. Mam ciężki charakter i podziwiam moje przyjaciółki za to, że ze mną wytrzymują. Kocham je za to! (Wiem cały czas używam słowa kocham) Jestem optymistyczną, zwariowaną osobą. Nie boję się konsekwencji swojego zachowania, choć staram się być ostrożna, żeby nie sprawiać zbyt dużych problemów rodzicom. Jeśli chcielibyście się dowiedzieć czegoś więcej to u góry znajdziecie linki do: tumblr, facebook, instagram, aska i photoshopa. Na nich bywam najczęściej. 


♥O CZYM JEST MÓJ BLOG?♥
Mój blog jest w 100% o mnie. O tym co mnie ciekawi, interesuję. Będą wydarzenia z życia wzięte, jak i także własne przemyślenia na temat jakiś spraw. Oczywiście będę się opierać na waszej opinii i starała się zadowolić czas spędzany na moim blogu. Będą konkursy z nagrodami rzeczowymi jaki i nagrody dla waszych blogów, byście się pokazali. Mam nadzieję, że nie zanudzę was na śmierć moim pisaniem tylko zaciekawie , że będziecie chcieli tu wchodzić częściej. :)


♥SKĄD BIORĘ INSPIRACJE?♥
Inspirują mnie wszelkie strony o modzie, stylu życia, dekorowania wnętrz. Kocham strony weheartit.com , stylowi.pl , kobieceinspiracje.pl , tumblr.com . Kocham te strony! Dzięki nim się uzupełniam i dążę do wyznaczonych sobie celów.
Blogerki, które mnie inspirują to przede wszystkim Lucy, Ankyls i Weronika.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz